X
Escull una edició
Catalunya
Catalunya
Baix Montseny
Baix Penedès
Berguedà
Garrotxa
Girona
Granollers
Lleida
Manresa
Osona
Ripollès
Sabadell
Sant Cugat
Solsona
Tarragona
Terrassa
Terres de l'Ebre
Suma-t'hi
Cerca
Últimes notícies
Newsletters
Portada
Opinió
Societat
Política
Cultura i mitjans
Economia
Esports
Fotos
Criar
Impacte
NacióPolis
El món de la tele
Next
Motor
El temps
|
Minut a minut
|
Calendari fiscal 2024
|
Hospital de Rubí
|
També et pot interessar
19 de març de 2024
RubiTV.cat
El temps
|
Minut a minut
|
Calendari fiscal 2024
|
Hospital de Rubí
|
També et pot interessar
Escull una edició
Rubí
Catalunya
Baix Montseny
Baix Penedès
Berguedà
Garrotxa
Girona
Granollers
Lleida
Manresa
Osona
Ripollès
Sabadell
Sant Cugat
Solsona
Tarragona
Terrassa
Terres de l'Ebre
Newsletters
Surt
Cau un premi de 25.000 euros de la Primitiva a Rubí
Ja hi ha data per al festival Los40 Primavera Pop a Rubí
Què fer aquest cap de setmana a Rubí: 16 i 17 de març
Carles Aluju, nou president del Fòrum de Síndics de Catalunya
Obertes les inscripcions per la 22a Cursa de Muntanya de Rubí
Arriba la quarta edició de la COLOR Week a Rubí
Tornen a licitar el projecte de les càmeres de videovigilància a Les Torres
Rubí homenatja les víctimes del terrorisme amb un emotiu minut de silenci
Impulsen un manifest per reobrir el Museu de Rubí
Un veí de Rubí guanya 30.000 euros amb la Loteria Nacional
1
de 10
Últimes notícies
Escull una edició
Rubí
Catalunya
Baix Montseny
Baix Penedès
Berguedà
Garrotxa
Girona
Granollers
Lleida
Manresa
Osona
Ripollès
Sabadell
Sant Cugat
Solsona
Tarragona
Terrassa
Terres de l'Ebre
Newsletters
Candidatures eleccions municipals 26-M
Llistes a Albanyà
Resultats 2019 a Albanyà
JUNTS PER ALBANYÀ (JUNTS)
Consulta totes les llistes d'aquest partit
Titulars
1. Joan Fabregas Jorda
2. Joan Casellas Alcover
3. Joan Cufi Custuja
4. Jordi Garriga Seguranyes
5. Àlex Falgas Fischer
INDEPENDENTS D’ALBANYÀ- CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)
Consulta totes les llistes d'aquest partit
Titulars
1. Josep Maria Cantenys Arbolí
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a
municipals@naciodigital.cat
Municipis de l'Alt Empordà
Agullana
Albanyà
Armentera, L'
Avinyonet de Puigventós
Biure
Boadella i les Escaules
Borrassà
Bàscara
Cabanelles
Cabanes
Cadaqués
Cantallops
Capmany
Castelló d'Empúries
Cistella
Colera
Darnius
Escala, L'
Espolla
Far d'Empordà, El
Figueres
Fortià
Garriguella
Garrigàs
Jonquera, La
Lladó
Llançà
Llers
Masarac
Maçanet de Cabrenys
Mollet de Peralada
Navata
Ordis
Palau de Santa Eulàlia
Palau-saverdera
Pau
Pedret i Marzà
Peralada
Pont de Molins
Pontós
Port de la Selva, El
Portbou
Rabós
Riumors
Roses
Sant Climent Sescebes
Sant Llorenç de la Muga
Sant Miquel de Fluvià
Sant Mori
Sant Pere Pescador
Santa Llogaia d'Àlguema
Saus, Camallera i Llampaies
Selva de Mar, La
Siurana
Terrades
Torroella de Fluvià
Vajol, La
Ventalló
Vila-sacra
Vilabertran
Viladamat
Vilafant
Vilajuïga
Vilamacolum
Vilamalla
Vilamaniscle
Vilanant
Vilaür